Inspirace

5 zásadních důvodů pro pořízení elektrokola

Znáte to – někdy se vám něco zalíbí, ale protože to nestojí pár korun, hledáte výmluvy, proč si danou věc nekoupit. Pokud jste se zamilovali do představy jízdy na elektrokole, ale s pořízením elektrifikovaného bicyklu stále váháte, přečtěte si následujících 5 důvodů, proč nákup neodkládat. Kolo s elektropohonem může být skvělou volbou pro víkendového cyklistu, člověka se zdravotními omezeními i nadšeného sportovce!

1. Na věku nezáleží

Spousta lidí po elektrokole touží, ale rozum jim říká, že je určeno spíše pro starší osoby, které nezvládají jízdu na klasickém kole. Odborníci na elektrokola Plzeň z MMR E-Bike tento častý mýtus vyvrací – jejich zákaznická základna je věkově pestrá – elektrokola si u nich pořizují teenageři i senioři. Všechny spojuje radost z pohybu a nadšení pro inovace.

2. Je ekologické

Elektrokolo může snadno nahradit motocykl či automobil. Oproti nim je mnohem ekologičtější, množství spotřebované elektrické energie je naprosto zanedbatelné. Navíc neobtěžuje okolí zápachem, karcinogenními zplodinami a hlukem.

3. Ve městě k nezaplacení

Zapomeňte na zdlouhavé stání v kolonách – na elektrokole prokličkujete hustým městským provozem jako nic a v případě špičky budete v cíli mnohem rychleji než ostatními dopravními prostředky. Efektivnější přesun v rámci města snad neexistuje.

4. Žádné zvláštní požadavky ani omezení

Při hledání faktů o elektrokolech narazíte na nejrůznější tvrzení, která se nezakládají na pravdě ani v nejmenším. Takže pro upřesnění: řidičský průkaz ani pojištění nepotřebujete a budou pro vás platit stejná pravidla jako pro běžná silniční kola.

5. Jízda s úsměvem na rtech

Kdo nezažil, nepochopí. Lidé, kteří si pořídili elektrická jízdní kola Plzeň se jednohlasně shodují na tom, že cestování je mnohem zábavnější a příjemnější než na klasickém bicyklu. Díky elektropohonu není překážkou ani náročnější terén a každý ujetý kilometr umocňuje skvělý pocit z jízdy.