Inspirace

Cesta ke zdravému tělu

Snad každá žena alespoň jednou za svůj život zatouží po miminku. Některým to jde tak říkajíc samo, jiné musí na vytoužené těhotenství dlouho čekat. K vysněnému těhotenství napomůže cvičení podle Ludmily Mojžíšové.

Cvičení podle Ludmily Mojžíšové

Cvičení podle Ludmily Mojžíšové představuje cviky, které mohou pomoci nejen k otěhotnění ale s mnoha jinými potíži pohybového aparátu. Cvičení podle Ludmily Mojžíšové můžete v Centru trvalého zdraví Cordeus kombinovat s fyzioterapií Praha 6. Fyzioterapeutka Ludmila Mojžíšová sestavila dvacet dva cviků, které kombinují uvolňování i posilování vybraných svalů. Cviky nabádají ke správnému postavení páteře i svalů pánevního dna. Cvičení celé sestavy mimo jiné zajistí komplexní procvičení celého těla. Podle Mojžíšové tedy můžete začít cvičit i v případě, že se potýkáte s bolestmi zad, máte bolesti kostrče, máte problémy s únikem moči nebo chcete usnadnit porod. Cviky nejsou nikterak náročné, ale je potřeba je provádět pravidelně a poctivě. S největší pravděpodobností je zvládnete cvičit také sama doma, avšak mnohé ženy upřednostňují raději skupinové cvičení, jestliže také Vy patříte k nim, můžete přijít cvičit pod dohledem zkušené instruktorky do Centra trvalého zdraví Cordeus. Výhodou takového cvičení je především individuální přístup i vědomí, že cviky cvičíte správně. Statistiky uvádějí, že úspěšnost cvičení podle Mojžíšové dosahuje až třiceti tří procent.

Dopřejte si poctivou ájurvédskou masáž

Ájurvédská masáž nabízí cestu, jak dát odpočinout unavené lidské mysli a přinést do našeho organismu potřebný klid. Ájurvédská masáž představuje hluboce relaxační a energetizující proceduru a poskytuje jedinečný zážitek. Během masáže je tělo rytmicky masírováno za pomoci teplého herbálního oleje a dochází k uvolňování bloků v celém těle. Díky této masáži do těla proudí vnitřní životní energie zvaná „prana“. Ájurvédská masáž je považována za prevenci proti stresu i nejrůznějším civilizačním onemocněním, které plynou z náročné životního stylu.