Ostatní

Chtěli byste mít bílé zuby a okouzlující úsměv?

Líbí se vám, když se na vás někdo usměje a zablýsknou se jeho zářivě bílé zuby? Na bílý chrup je hezký pohled. Bílé zuby prozrazují, že se o sebe pečlivě staráme. S bílými zuby snadněji zaujmeme opačné pohlaví a také snadněji upoutáme pozornost ostatních lidí. Bílé zuby mohou pomoci i kariérně, pokud často jednáte s lidmi.

Pokud se podíváte do zrcadla a žádné bílé zuby nevidíte, nejspíše vás to mrzí a chtěli byste bílých zubů dosáhnout. Takové přání však nemusí být pouhým snem. Bělení zubů je dnes velmi populární, jde o proces, který má za cíl přinést vám krásné bílé zuby. Metod pro bělení zubů je mnoho, některé jsou dobré, některé jsou špatné, obzvláště ty, které vám poškodí sklovinu. Mnoho lidí používá například jedlou sodu namísto zubní pasty, skvěle vám vybělí zuby, ale poničíte si zubní sklovinu. Na podobném způsobu je založeno mnoho přípravků. Pro vás by mělo být důležité zvolit takovou metodu bělení, která vám zajistí zářivě bílý úsměv, ale zároveň vaše zuby nijak nepoškodí.

Bělící sada na zuby

Skvělé řešení přináší web Vybelime.cz, kde je možné zakoupit velmi kvalitní sadu na bělení zubů. Sada se skládá z přípravku na bělení zubů a LED lampy, které vydezinfikuje vaše ústa od bakterií. Dezinfekce zářením je dnes velmi populární, lampa generuje záření o vlnové délce 530nm, které dokáže spolehlivě hubit bakterie a postará se, aby ve vašich ústech zlikvidovalo bakterie, které by mohly vaše zuby poškodit. Přípravek následně zajistí, aby byly vaše zuby bílé, máte zde celkem několik dávek. Po aplikaci každé dávky můžete pozorovat znatelný rozdíl. Po postupné aplikaci všech dávek přípravku budou vaše zuby bělejší až o 5 odstínů. Bělení zubů je dnes velmi populární a pokud si každý den říkáte, jak byste asi vypadali s bělejšími zuby, není nic jednoduššího, než web navštívit a sadu na bělení zubů si objednat.