Tipy & rady

Dokonalý dárek k narozeninám? A co třeba netradiční dort či ovocná kytice?

Narozeniny jsou pro každého oslavence výjimečný den, který si zaslouží i výjimečný dárek. Mohou jím být třeba narozeninové dorty, které vyrábí společnost Frutiko,jejímž posláním je výroba netradičních dortů či dortových kytic, které potěší každého obdarovaného. Dorty či kytice lze objednat online a nechat doručit v určitý den kurýrem ke svým nejbližším.

Čím jsou dorty a dortové kytice od Frutiko výjimečné?

Samozřejmostí je ruční výroba a kvalitní suroviny, které se pro přípravu objednaných dortů či dortových kytic používají. Doručení je realizováno chladicím vozem. Objednat si můžete narozeninový dort pro každého oslavence. Chcete-li něco opravdu originálního, pak sáhněte do nabídky dortových či ovocných kytic.

Pro přípravu dortových kytic se používají domácí a ručně vyráběné dortíčky, muffiny nebo popcaky, které se pečou z klasického nebo kakaového dortového těsta, následně se namáčejí do kvalitní belgické čokolády a pak jsou dozdobovány oříšky, fondánem či kousky čokolády. Jednotlivé kousky se pak aranžují do jedlých květinových kytic.

Ovocné kytice jsou úplnou novinkou. Pro jejich přípravu se používá čerstvé ovoce, především ananas, hroznové víno, jablka, pomeranče, různé druhy melounů, kiwi, meruňky, banány či jahody. Jsou ideálním dárkem pro ty, kdo jsou zastánci zdravého životního stylu.

Speciální je dárek k osmnáctinám, neboť tento věk znamená vstup do dospělosti a tudíž je brán jako významný milník v životě každého z nás. I pro tuto příležitost nabízí společnost Frutiko celou řadu originálních dárků. Mohou to být již výše jmenované speciální dorty, dortové či ovocné kytice.

V nabídce však naleznete i kytice s živých květů, které jsou aranžovány do speciálních pugetů. V oblibě jsou však také kytice aranžovány do speciálních krabic.