Ostatní

Důležité sportovní momenty a analýzy můžete znát jako první

Rádi sledujete sportovní utkání nebo sázíte? Není žádným tajemstvím, že existuje nespočet sázkařů, kterým tento koníček vydělává na živobytí. Zatímco většina lidí sází jen občas od oka a většinou díky neexistenci jakékoliv strategie, prohrávají. Profesionálové pečlivě sledují zápasy vybraných sportů a týmů. Analýzy a informace o změnách nebo fungujících strategiích pro ně mají cenu zlata, protože jim pomohou s odhadem výsledku.

Největší zbraní v rukou profi sázkařů jsou tedy informace a jejich využití v co nejkratší čas od vypsání kurzu na sportovní událost. Pokud vám už nyní sázení na sportovní utkání vydělává nebo je to jen příležitostná zábava, kterou byste chtěli posunout na vyšší level, nejlepším pomocníkem pro Vás bude notifikační systém pomocí jedinečné aplikace SPORTS notify, se kterou získáte nejen tipy na sázení.

Se SPORTS notify budete vědět o všem

Představte si, že před utkáním dojde k náhlé změně sestavy anebo se v LIVE sportovním zápase naplní kritérium pro ověřenou strategii. To všechno jsou klíčové informace, které můžete díky jedinečné aplikaci vědět jako první. Zatímco ostatní budou jen sázet na zápas a doufat, vy budete mít přesné informace, které vám zajistí přesnější odhad výsledku. Systém Vám skrze aplikaci SPORTS notify zašle upozornění do jednotek vteřin od vzniku nové analýzy od dlouhodobě nejúspěšnějších analyzátorů sázkařské komunity.

Notifikace Vám budou chodit na registrovaný email anebo přímo prostřednictvím aplikace.

Informace v podobě notifikací nejsou sice zadarmo, stanou se však klíčové pro Váš příjem. Samotná aplikace je vázaná na aktivní balíčky v registrovaném profilu na sportsnotify.com.

Je to však jen drobná investice v porovnání s tím, jaký pro Vás budou mít obdržené informace přínos, kolik času ušetříte hledáním informací a především za jaké kurzy dané příležitosti stihnete vsadit, neboť hodnota kurzu se rychle ztrácí.

Informace prostřednictvím notifikací jsou unikátní, zajistí vám také nonstop kontrolu nových analýz od profesionálních sázkařů.

Aplikace je ke stažení na webu www.sportsnotify.com/mobilni-aplikace a po dokončení registrace Vám SPORTS notify nabízí možnost vyzkoušet aplikaci na několik dní ZDARMA.

Tento systém se pro vás stane povoleným dopingem, se kterým budete mít výhodu nad všemi ostatními sázkaři. Vyzkoušejte, jaké je to získávat důležité informace včas pro ziskové sázení. postarejte se, aby pro vás sázení nebylo jen tipováním, ale sázkou na jistotu.