Ostatní

Elektro i aku nářadí značky Stanley Fatmax

Značka Stanley Fatmax je zárukou kvality, výkonu, spolehlivosti a dlouhé životností. Ruční elektrické i akumulátorové nářadí této značky si oblíbili jak profesionální řemeslníci, tak domácí kutilové po celém světě. Výrobce se snaží udržet kvalitu své značky na trhu, a proto přichází každým rok s novými produkty.

Druhy ručního nářadí

Nejrozšířenějším ručním nářadím jsou vrtačky, ať už s elektrickým nebo akumulátorovým pohonem. Dalším hojně používaným nářadím, které výrobce Stanley Fatmax dodává na trh, jsou úhlové brusky. Toto nářadí slouží nejen k broušení, ale také k řezání různých tvrdých materiálů jako jsou kovy, beton a jiné. Při rekonstrukcích objektů nebo při jejich bourání jsou nepostradatelná bourací či vrtací kladiva. Jedním z nejpoužívanějších nářadí jsou pily. Výrobce dodává na trh jak tradiční kotoučové neboli okružní pily, tak i pily přímočaré. Ve skladovém hospodářství se využívají při balení zboží sponkovače Stanley Fatmax.

Vrtačky

Výrobce Stanley Fatmax dodává na trh celou řadu typů elektrických i akumulátorových vrtaček. Novinkou v jeho sortimentu jsou bezuhlíkové nebo bezkomutátorové elektromotory, jejichž velkou předností je vyšší výkon oproti tradičním vrtačkám. Přes velký výkon mají tyto vrtačky relativně malé tepelné ztráty. K dalším výhodám tohoto nářadí patří eliminace tření uhlíků na komutátoru a jiskření, v jehož důsledku dosahují tyto vrtačky delšího chodu na jedno nabití.

Výhody aku vrtaček

V posledních letech se stala velice oblíbeným ručním nářadím aku vrtačka. Profesionální řemeslníci i domácí kutilové oceňují zejména to, že aku vrtačka nevyžaduje žádný zdroj elektrického proudu. Její uživatel tak může vrtačku využívat nezávisle na proudu kdekoliv v objektu, v dílně, garáži nebo na zahradě. Práce se nemusí přerušit ani kvůli dobíjení, neboť v balení aku vrtaček Stanley Fatmax jsou dva kusy akumulátorů. Stačí tedy prohodit akumulátory a vybitý vložit do nabíječky. Aku vrtačky jsou vybaveny také dvourychlostním chodem a také příklepem, který usnadňuje vrtání do zvlášť tvrdých materiálů, jako jsou například panelové zdi nebo kvalitní beton.