Ostatní

Fitness náramky jsou praktickým, ale také módním doplňkem

Fitness náramky se postupně stávají běžnou součástí každého aktivního člověka. Jejich funkce pomáhají měřit srdeční frekvenci, kontrolují kvalitu spánku, měří kroky, oznamují o příchozí zprávě či ukazují aktuální počasí.

Velmi oblíbené jsou fitness náramky Xiaomi Mi Band, které jsou vybavené mnoha nadstandardními funkcemi. Kromě toho Mi Band 2/3/4/5 náhradní řemínky a pásky učiní z vašich sportovních hodinek dokonalý módní doplněk.

Vytvořte si zdravé návyky

“Řím nebyl postaven za den”, stejně tak vás jedno zdravé jídlo nespasí a jedno cvičení z vás neučiní kulturistu.

Pokud si jako součást své každodenní rutiny zachováváte dobré zdravotní návyky, nemusíte každý den chodit do posilovny nebo jíst saláty, abyste prožili zdravý život. Mít fitness náramek na ruce vám neustále připomíná, jak žít zdravěji.

Stanovení cílů

Stanovení cíle je klíčovou vlastností fitness náramků, umožňuje vám stanovit si cíl a udržet vás v plnění vašeho cíle. Ať už je to ztráta hmotnosti nebo zvýšení fyzické aktivity, stanovení cíle je správný způsob, jak ho dosáhnout.

Různé funkce

Mi Band má mnoho funkcí, které můžete používat.

Například, pokud chcete znát vzdálenost, kterou jste ušli nebo uběhli, můžete si pomocí GPS a aplikace zapnou vaše sledování. Pokud chcete sledovat srdeční frekvenci, můžete si ji nastavit. Při fyzické aktivitě vás náramek upozorní, pokud přesáhnete svou tepovou frekvenci a vaše redukce váhy bude mnohem více efektivní.

Jedinečný prvek vašeho outfitu

Na webu https://www.mibandshop.cz/ objevíte obrovské množství náhradních náramků pro všechny typy z řady Mi Band, včetně úplné novinky Mi Band 5. Silikonové náramky v mnoha barvách, svítící náramky, magnetické náramky, metalické lesklé, elegantní a sportovní řemínky doplňuje nabídka originálních ochranných fólií pro Xiaomi Mi Band.