Ostatní

Golfový ráj na severu Čech nabídne více než jen golfové hřiště

Že je golf hra pro snoby? Kdepak, každý si může zahrát tuto hru, do které není těžké se zamilovat. Ať už patříte mezi pravidelné nebo rekreační hráče, je krásné, když občas vyrazíte na nové místo, které vám doslova vyrazí dech. Tento pocit budete mít, když navštívíte resort Malevil v severních Čechách, který vás ohromí nejen unikátním 18ti jamkovým hřištěm, ale také úchvatnou přírodou, příjemnými možnostmi ubytování a restaurací, která potěší všechny vaše chuťové pohárky.

Ubytujte se v golfovém království

Neexistuje vetší relax, než si zahrát golf. Golfové hřiště Královského Golfového Clubu Malevil vás potěší 18ti jamkovým hřištěm, které je v obklopení úchvatných lužických kopců. Okusíte zde herně obtížnější hřiště se zajímavými přírodními překážkami a parem 72. S golfem teprve začínáte? Nevadí, pro začátečníky i pokročilé jsou tu golfoví cvičitelé a profesionální trenéři. Výbavu ke golfu si zde můžete půjčit a jelikož je zde i golfový obchod. můžete si zde nakoupit jakékoliv vybavení.

Více než jen místo pro golf

Malevil přináší prostor pro zábavu, sport i relax a užijete si tu jak aktivní, tak i pasivní odpočinek. Nabízí se vám zde opravdu rozsáhlé možnosti ubytování. Pokud si potrpíte na komfort, nabízí se vám hotel, jsou tu ale také celé malevilské chalupy, které jsou kompletně vybavené, dále sruby, Pražačka a karavanpark. Můžete sem vyrazit sami, s přáteli nebo i s rodinou a máte záruku, že se zde nikdo nudit nebude.

Kromě golfu si zde můžete zahrát bowling, squash, plážový volejbal i tenis. Je zde půjčovna kol a nabízí se vám zde také wellness, koně, lanové centrum, malá zoo pro děti a řada dalších atrakcí pro děti i dospělé, jde o ideální místo pro kratší i delší dovolenou, kterou si užijete od začátku až do konce, pořádají se zde firemní akce, tábory i kempy pro dospělé. Objevte všechny možnosti, jaké se vám nabízejí a sice přímo na webu Golfmalevil.cz.