Ostatní

Jak používat sílu a energii léčivých kamenů?

Neexistuje žádný správný nebo špatný způsob použití krystalů. Přesto je důležité, aby se krystaly staly součástí vaší každodenní rutiny, jedině tak z jejich vlastností vytěžíte maximum výhod.

Dejte svému krystalu záměr

První věcí, kterou je potřeba při práci s krystalem učinit, je naprogramovat jej. Krystal pak bude pracovat za vás, ale musí vědět, co má dělat. Až poté bude fungovat za tím konkrétním účelem.

Chcete-li jej naplnit vaším poselstvím, držte krystal ve svých rukou, zavřete oči a třikrát se zhluboka nadechněte. Pak nahlas nebo ve své hlavě vyslovte „Žádám, aby se nejvyšší vibrace lásky a světla spojily s mým nejvyšším já, aby se odstranila veškerá nežádoucí energie a jakékoliv předchozí vzorce.“

Přikazuji tomuto krystalu, aby mi pomohl od…v tomto duchu svému krystalu zadáte jeho úkol. Na závěr třikrát poděkujte. Zdůrazněte, že to, o co žádáte, již ve vesmíru existuje.

Noste své krystaly u sebe

Čím vícekrát se dotknete svých drahých kamenů, tím více můžete využít jejich energie. Jejich nošení je chytrá strategie. A v dnešní době jsou krystaly doslova ve všem, co vás napadne od šperků a kosmetických výrobků až po oblečení.

Krystal jednoduše umístěte do kapsy nebo kabelky. Používejte jej jako prubířský kámen po celý den, uzemní vás.

Meditujte s nimi

Meditací zvýšíte dávku duchovní energie. Meditujte, zatímco jste uchopili své krystaly. Propojíte se tak s jejich metafyzickými schopnostmi. Nemusíte se nutně modlit, je to jen vaše věc, co do krystalu investujete.

Rozložení krystalů

Chcete se mentálně a energicky nastartovat do nového dne? Jednoduše si po probuzení v posteli položte na své tělo několik krystalů. Růžový křemen na srdeční čakru nebo ametyst přes třetí oko a jen dýchejte a nasávejte energii vysokých vibrací kamenů. I po pouhých pěti minutách použití, ucítíte posun.

Vložte je do vany

Dopřejte si čas na koupání a nechte se unést energií léčivých kamenů ve vodě. Ne všechny krystaly jsou však přizpůsobeny kontaktu s vodou. Doporučujeme šungit pro detoxikaci a růžový křemen pro pěstování sebelásky.