Ostatní

Jaká podlaha je nejlepší?

Nastal čas, kdy je potřeba vyměnit stávající podlahu za novou a vy zjišťujete, která volba pro vás bude nejlepší? Pokud budete chvíli hledat, zjistíte, že podlah existuje obrovské množství. Není jedna podlaha, která by vyhovovala všem, je zapotřebí vzít v potaz i vlastní preference a na jejich základě se rozhodnout. Představíme si 2 druhy podlah, které patří v současné době mezi nejoblíbenější.

Dřevěné podlahy

Dřevo je pro mnoho lidí materiálem číslo jedna, který v interiéru nesmí chybět, je hezké se obklopovat tímto dřevěným materiálem. Dřevěné parkety se hodí do všech typů nemovitostí, mají luxusní vzhled a také se vám nabízí v mnoha provedeních. Můžete si vybrat různé druhy dřeva i různé barevné odstíny, aby podlaha dokonale ladila s vaším interiérem. Také si můžete vybrat z různých vzorů, tedy od cihlového až po šestihrany, šachovnici a další. V případě dřevěných podlah se vždy obracejte na experty, kteří vám zajistí vysoce kvalitní dřevěné podlahy, které vám budou sloužit i desítky let. Pro více informací klikněte zde.

Vinylové podlahy

Jde o perfektní volbu pro všechny moderní byty a domy. Vinylové podlahy jsou velmi krásné, snadno se udržují a také jsou velmi odolné, materiál je nehořlavý, odolný proti poškrábání i oděru. Tyto podlahy jsou také velmi hygienické a nekloužou se, takže je ocení i domácnosti s malými děti. Povrch podlah je antistatický a antibakteriální. Tyto podlahy jsou na trhu už desítky let, během kterých se vyvinuly v krásné podlahy, které sluší každému interiéru, můžete si vybrat ze stovek imitací a vzorů, od dřeva až po dlažbu a mnoho dalšího. Po této podlaze se skvěle chodí a vydrží vám opravdu velmi dlouho. Proč se obracet na tradiční materiály, když máte k dispozici tuto moderní podlahu, která nabízí tolik výhod. Snadno se i pokládá a její cena není vysoká. Přečtěte si více.