Inspirace

Jídlo až do domu – jak si vedou krabičkové diety?

V dnešní poměrně uspěchané době mnohdy nestíháte se najíst, natož si v klidu sednout a jídlo vychutnat. Ráno chcete co nejdéle spát, takže nachystat si snídani, uvařit čaj nebo kávu není čas. Při ranním spěchu rychle v pekárně koupíte koláček, který mezi prací sníte a až do oběda do sebe nedostanete nic pořádného. Oběd, povětšinou v práci nebo narychlo, do sebe naházíte a ne vždycky to ze zrovna výživné a večer až večeře. Není divu, že večer, když se posadíte, máte chuť vyjíst všechno, co v ledničce je.

Pravidelnost a vyváženost

Žila jsem podobně. Ráno nesnídala, v deset si dala koláč nebo donut z pekárny ke kafi. K obědu jsem si nechávala od kolegů donést bagetu nebo fast food, odpoledne, když byl hlad, jsem zhltla nějakou čokoládovou tyčinku, chlebíček, dortík a podobně. Když jsem šla pozdě večer domů, koupila si opět fast food nebo pizzu, případně si udělala polotovar, který jsem rychle někde koupila. Zato večer, po večeři mě honila mlsná. Čokolády, chipsy, tyčinky, arašídy“ ušklíbá se Darina nad svým životním stylem.

Tohle celé mělo vliv nejen na kila, která šla nahoru rychle, ale byla jsem unavená, v práci věčně nevrlá. Chtělo se mi pořád spát, neměla jsem problém prospat půlku víkendu. Když se ukázaly zdravotní problémy a lékařka varovně zvedla prst, vyděsila jsem se. Při svém pracovním vytížení jsem nezvládala vařit a pro jednoho to nemělo moc smysl. Krabičková dieta to vyřešila“ poukazuje na řešení.

Zdraví je jen jedno

Šlo to ztuha, tělo se bouřilo, přidala jsem pohyb a první dny mě všechno bolelo a měla jsem chuť skončit a dát si pizzu. Jenže zdraví je jen jedno a já měla strach. Krabičková dieta Mladá Boleslav mi vyhovuje. Denně pět jídel, chutné, zdravé a dovezou mi je. Mým úkolem je krabičky vzít do práce a sníst si je v daný čas. A chuť na sladké mě dávno přešla“ uzavírá Darina.