Tipy & rady

Kvalitní těhotenské oblečení, které můžete nosit po celou dobu očekávání

Kvalitní těhotenské oblečení by mělo být pro každou budoucí maminku základem jejího šatníku. Nejenže přináší dostatečný komfort a pohodlí, ale díky němu můžete i během těhotenství vypadat šik. Důležité je vsadit na kvalitu.

Pro rostoucí bříško

I když mnoho maminek nosí přes období těhotenství spíše vytahaná trička a volné tepláky, kvalitní těhotenská móda jim může nabídnout dokonalý komfort, a to především jejich rostoucímu bříšku. Těhotenské oblečení je totiž vyrobeno z kvalitních materiálů, má speciální střihy a je opatřeno tzv. regulačními systémy.

Úprava oblečení

Díky regulačním systémům můžete po celou dobu těhotenství své oblečení upravovat podle toho, jak se vaše bříško zvětšuje. Regulační systémy nechybí u sukní, kalhot, legín, ale také bund. Mohou mít podobu knoflíčků, pružného pasu, šňůrek či cvočků. Stačí vždy regulační systém o kousek povolit a vaše bříško má opět dostatek prostoru. Oblečení s regulačními systémy lze navíc často nosit i po porodu, stačí stáhnout regulační systém na minimum.

Podzimní móda

Pokud vás čeká období očekávání během podzimu, nezapomeňte na pořízení kvalitních podzimních kousků, především těhotenských kalhot, svetrů, triček s dlouhým rukávem či bund a kabátů. V teplejších podzimních dnech jistě oceníte pohodlné těhotenské šaty, které můžete doplnit o teplejší punčochy.

Společenské šaty

Potřebujete během těhotenství také společenské šaty, ve kterých můžete vyrazit do divadla, na ples či koncert? Ani to není žádný problém. Z rozmanité nabídky společenských šatů si snadno vyberete. Jsou v oblasti bříška upraveny tak, aby byli pružnější a dopřáli vám dostatek pohodlí. I během těhotenství totiž můžete být šik a cítit se skvěle v kvalitních šatech. Vsaďte na těhotenské šaty v podzimních barvách a s podzimními motivy.