Inspirace

Reprezentoval v hokeji Česko a nyní je v týmu DRFG

Jan Kruliš nastupoval jako hokejový obránce v naší nejvyšší soutěži, ale platným hráčem byl mnohokrát také v české reprezentaci. Nejvíce času ovšem strávil v Poldi Kladno, ale hrál i v dresu Komety Brno a prošel také několik zahraničních angažmá. Po konci sportovní kariéry se ale zaměřil na finance a díky tomu je dnes součástí týmu investiční skupiny DRFG Davida Rusňáka.

Honza Kruliš byl jedním z nejobávanějších hráčů, kteří v extralize kdy hráli. Dodnes patří k historicky nejtrestanějším hokejistům české extraligy. V devadesátých letech s ním v dresu kladenské Poldovky nastupovaly takové legendy, jakými byly Eliáš, Patera, Vokoun a pochopitelně také Jaromír Jágr. Bez diskuzí dnes můžeme o tehdejší době mluvit jako o zlaté éře kladenského hokeje, což dokládají

Od hokeje k fondům a dluhopisům DRFG Davida Rusňáka

Hokej hrál Kruliš profesionálně od osmnácti let, v extralize si zahrál v téměř šesti stech utkáních a sportovní kariéru ukončil v roce 2007. Nedlouho poté se vrhl do světa financí, působil nejprve v různých makléřských společnost, až po letech si našel cestu do investiční skupiny DRFG, díky níž se opět mohl vrátit ke sportu. Už ovšem ne aktivně, ale jako investiční konzultant profesionálních sportovců.

Jak dokládají mnohé statistiky, tak většina profesionálních sportovců má po konci kariéry finanční problémy a někteří dokonce skončí v dluzích. Podle Kruliše je to způsobeno především tím, že během své aktivní dráhy žijí v bublině, když se jim daří a jsou úspěšní, vše funguje skvěle, zlom ale nastane po jejím konci. Někteří podle něj uvěří pochvalným recenzím a peníze, které během kariéry vydělali, investují do různých podvodných letadel. Zkušenostmi i vlastním příkladem se jim Honza snaží vysvětlit, jak finance dobře spravovat a kam je po konci kariéry vhodně investovat.