Ostatní

Špičkový servis kola? Kontaktujte servis kol Praha Vasport

Cykloservis Praha Vasport nabízí odborné poradenství společně s vlastním prodejem jízdních kol a elektrokol, diagnostiku kol Praha a diagnostiku elektrokol Praha. Vasport taktéž nabízí servis na profesionální úrovní. Cykloservis Vasport Praha Západ navíc disponuje širokým sortimentem originálních náhradních dílů, např. ložisky ceramicspeed.

Rychlý servis i bez objednání

V cykloservisu Vasport se můžete těšit na profesionální servis se špičkovým vybavením. Pro urychlení procesu servisu ve Vasportu využijte rezervační formulář. Pokud potřebujete pouze drobnou opravu nebo expresní základní servis (odvzdušnění brzd, výměnu brzdových destiček, výměnu duše a podobně),ve Vasportu si s tím poradí během dne, flexibilně, nebo do 24 hodin. Přesto uděláte lépe, pokud předem zavoláte. Pracovní dobu cykloservisu Praha Vasport najdete na webových stránkách Vasport.cz Pokud potřebujete provést diagnostiku kola v Praze západ nebo diagnostiku elektrokola v Praze západ, jednoduše přivezte vaše kolo nebo elektrokolo do Vasportu. Tam se o něj dobře postarají.

Kolo či elektrokolo si můžete také vypůjčit

Kromě již zmíněného servisu kol Praha, servisu elektrokol Praha, diagnostiky kol Praha a diagnostiky elektrokol Praha provozuje cykloservis Praha Vasport také půjčovnu kol Praha a půjčovnu elektrokol Praha. Kolo, které si vyberete a vyzvednete mezi 17 až 19 hodinou, je třeba vrátit nejpozději 3. den do 10:00, nebo dle domluvy.

Jak tedy při využití služeb půjčovny kol Praha západ a půjčovny elektrokol Praha západ postupovat? Nejprve si vyberte model, který vám bude nejvíce vyhovovat. Následně proveďte rezervaci na telefonním čísle 603 703 232 nebo prostřednictvím emailu. Rezervaci můžete provést také prostřednictvím rezervačního formuláře, který naleznete na internetové stránce půjčovny kol Praha a půjčovny elektrokol Praha. – tedy na www.Vasport.cz.