Ostatní

Uvažujete o venkovní sauně? Využijte společnost SAUNAPROJEKT!

projekt sauny

Venkovní sauny jsou symbolem nejčistějšího saunování v původním a pravém slova smyslu. Nabízejí dokonalé splynutí člověka s přírodou, mezi kterým by měl být harmonický vztah a soužití. Člověk byl přírodou stvořen, proto by se jí neměl bránit, ale naopak jí naslouchat a vycházet vstříc. Neexistuje nic krásnějšího, než prohřát své tělo v sauně uprostřed přírody, rovnou po té si zaplavat v řece nebo jezírku, a následně se oddat odpočinku pod širým nebem.

Sauna venku nese mnohé výhody. Především je možnost to libovolně navrhovat její dispoziční rozvržení a rozměry. Také prostor pro ochlazovací lázeň či relaxační místnost bývá větší. Výhodná je i jednoduchá instalace komínu pro kamna na dřevo a možnost dostatečné tepelné izolace podlahy. Nevýhodou jsou pak vyšší pořizovací náklady a nemožnost využít teplo sauny pro ohřev domácnosti.

finská sauna špičkové úrovně

Bojíte se, že by sauna zkazila vzhled vaší zahrady? Ba naopak! Může mít podobu dřevostavby a připomínat zahradní domek s verandou tak, že náhodný pozorovatel nemusí ani poznat, že se jedná o saunu. Lze ji umístit prakticky kamkoli na zahradu, jen je třeba pamatovat na snadnou dostupnost ochlazovací lázně (bazén, rybníček, venkovní či vnitřní sprcha, koupací sud nebo káď). Vzhled stavby se potom dá vyzdvihnout nebo naopak potlačit vhodně zvolenou zelení.

Je ovšem nutné zavčas myslet na její umístění. Lze ji zabudovat prakticky kamkoli na zahradu, jen je třeba pamatovat na snadnou dostupnost ochlazovací lázně (bazén, rybníček, venkovní či vnitřní sprcha, koupací sud nebo káď). O to se nemusíte starat, pomůže vám odborník z naší firmy.

Pokud vás venkovní sauna zaujala, rádi byste se o ní dozvěděli více, ale nevíte, kde hledat potřebné informace, obraťte se na naši firmu. Stačí, když nám sdělíte své sny, a my už se postaráme o vše ostatní. Vaše spokojenost je naší prioritou číslo jedna a zaručujeme vám, že společně k ní dojdeme a vy si budete užívat vaši luxusní venkovní saunu, na kterou už nedáte dopustit.