Ostatní

Ve vaší společnosti ještě nejsou stroje?

Když procházíte nabídky obchodů, většina výrobků v regálech je vyráběna na automatických linkách s minimálním zásahem člověka. Proč se vlastně stále více využívají stroje? Dokáží pracovat rychleji než lidé, neonemocní, neunaví se a jsou přesné. Náklady na stroj se mohou zdát vysoké, ale návratnost je rychlá. Následně můžete vyrábět podstatně levněji a tím být na trhu konkurenceschopnější.

Potřebujete stroj?

Potřebujete zajistit stroj? Možná nepotřebujete extrémně složité linky. Můžete začít i tím, že si pořídíte stroj pro jednu jedinou činnost. Jednoúčelové stroje vám umožní zvládat konkrétní činnost lépe a ušetřit lidský faktor. Nejprve je ovšem potřeba oslovit specialisty na Konel-Zlín.cz. Zaměřují se na návrhy i realizaci těchto strojů. Nic pro ně není překážkou. Nezáleží na tom, v jakém oboru pracujete, zkrátka zadáte požadavky a oni vám podle nich stroj vytvoří. Může vám třeba třídit materiál, dávkovat materiál, balit výrobky nebo kontrolovat jejich kvalitu.

Modernizace strojů

Možná, že už stroje máte, ale nevyhovují tomu, co od nich očekáváte. Pořizovat nové stroje, to je moc velký výdaj. Mnohem lepší volbou je stroje modernizovat. Společnost vám zajistí modernizaci a opravy vašich strojů. Může se jednat třeba o dřevoobráběcí stroje. Ty mohou umět třídit nařezaný materiál, automaticky nakulovat klády, regulovat otáčky katru a mnoho dalšího. Pokud mají vaše stroje zastaralý řídící systém, mohou dostat nový, který bude spolehlivý a snadno ovladatelný. Variátory a převodovky mohou být nahrazeny pevným převodem a frekvenčním měničem. Vaše možnosti jsou široké, inspirujte se na stránkách společnosti.