Ostatní

Cykloservis Praha je připraven se o vaše kolo postarat okamžitě

Každý, kdo kdy vlastnil jakékoli kolo, klasické či elektrokolo, potvrdí, že je třeba se o něj dobře starat. Je úplně jedno, jestli vyrážíte na svém kole jen občas, nebo najezdíte spousty kilometrů. V prvním i druhém případě je třeba provádět pravidelný servis kol Praha a pravidelný servis elektrokol Praha pravidelně. V druhém případě, tedy pokud najezdíte na svém kole či elektrokole mnoho a mnoho kilometrů, by se dalo s jistotou říci, že provádět servis kol Praha a servis elektrokol Praha jedenkrát do roka je málo. Vasport.cz nabízí diagnostiku kol Praha západ, jak těch ” obyčejných”, tak také diagnostiku elektrokol Praha západ. Tamní servisní technici si vaše jízdní kolo či elektrokolo důkladně proklepnou a dají vám záruku, že pro vaše kola udělají maximum.

Objednejte se předem, ať nečekáte

Pokud se předem na servis kol Praha a servis elektrokol Praha objednáte předem, čekací doba v cykloservise Praha západ bude prakticky nulová. Samozřejmě, že je možné navštívit cykloservis Praha i bez objednání, a to vždy od úterka do pátku mezi 14:00 a 19:00. A také o víkendu, konkrétně v sobotu od 9:00 do 19:00. Pokud se vám žádný z časů otevírací doby cykloservisu Praha nehodí, stačí se na diagnostice kol Praha či diagnostice elektrokol Praha telefonicky domluvit třeba na pondělí.

Chcete jezdit, ale nemáte kolo? Využijte služeb půjčovny kol Praha

Kromě v servisu kol Praha západ a servisu elektrokol Praha západ nabízí cykloservis Praha také půjčení kola či elektrokola. Rezervované kolo si můžete vyzvednout vždy mezi 17:00 a 19:00 hodin. Půjčovna kol Praha a půjčovna elektrokol Praha nabízí dětská jízdní kola, jízdní kola Race a elektrokola. Stačí si tedy vybrat model, který vám bude vyhovovat a kolo si zarezervovat, nejlépe prostřednictvím rezervačního formuláře.