Ostatní

Vydejte se své dny volna trávit na vlastní pěst do Chorvatska

Když se řekne Chorvatsko, mnoho lidí si vybaví přeplněné pláže a památky, především českými, turisty. Chorvatsko je však také o krásné přírodě, bohaté historii, skvělém jídle a pití. Lidé v Chorvatsku jsou vstřícní a přátelští. Ačkoli existuje mnoho cestovních kanceláří zajišťující zájezdy do Chorvatska, stále oblíbenější variantou je cesta na „vlastní pěst“ s předem zajištěným ubytováním. Volnost a flexibilita cestování je pro mnoho lidí stále větší prioritou.

Jak si zajistit ubytování před, i během, cesty?

Pokud se rozhodnete vydat autem do Chorvatska s rodinou, přáteli či drahou polovičkou, můžete si snadnou zajistit ubytování přímo u samotných majitelů.

Na webu ubytovanivchorvatsku.cz objevíte obrovskou spoustu možností ubytování po celém Chorvatsku, včetně jeho ostrovů. Nezáleží na tom, zda chcete bydlet v apartmánu v blízkosti města nebo moře; zda toužíte po klidu či zábavě; kolik lidí potřebuje ubytování – web ubytovanivchorvatsku.cz disponuje několika tisíci možností, jak si pobyt v Chorvatsku naplánovat užít. Místa a délku pobytů si můžete naplánovat dle svého uvážení a preferencí.

Navštivte Rijeku

Chorvatské město Rijeka je turisty mnohdy přehlížené a je to škoda. Kromě toho, že město je zavaleno mnohem menším počtem turistů, můžete objevit v přístavním městě městě mnoho atrakcí.

Dominantou Rijeky je nádherný Trsatský hrad (Gradina Trsat), který pochází ze 13. století. K hradu vede krásná stezka, kterou se dostanete také nedalekému kostelu Panny Marie Trsatské (Gospa Trsat). Přidejte k tomu směs skvělých uměleckých galerií a muzeí, největší chorvatský karneval a nedaleký národní park Risnjak a dobrých výmluv k návštěvě tohoto půvabného města není konce.

Stejně jako v jiných oblastech, i v Rijece si zajistíte ubytování na ubytovanivchorvatsku.cz.